PLANETARY EXTREME BASEBALL ALLIANCE
2025 DRAFT LOG
08/25/2025
 
Round 1
Round 1, Pick 1 - London Underground: SP Lee Mitchell
Round 1, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: SP Alfonso Ramos
Round 1, Pick 3 - Neo-Tokyo Akira: LF Jeffrey Grier
Round 1, Pick 4 - Scottish Claymores: SP Jorge Vázquez
Round 1, Pick 5 - Amsterdam Lions: SP Vinnie de Brouwer
Round 1, Pick 6 - West Virginia Alleghenies: SP Jack Mundy
Round 1, Pick 7 - Scottish Claymores: SP Fernando Gusmán
Round 1, Pick 8 - Fargo Dinosaurs: SP Nathan Dempster
Round 1, Pick 9 - Reno Zephyrs: SS José Martínes
Round 1, Pick 10 - Yuma Bulldozers: RP Jeffery Brown
Round 1, Pick 11 - Amsterdam Lions: SP Artie McKinney
Round 1, Pick 12 - Canton Longshoremen: SP Chris Acevez
Round 1, Pick 13 - San Juan Coqui: CF Wally Glasser
Round 1, Pick 14 - Bakersfield Bears: SP José García
Round 1, Pick 15 - New Orleans Trendsetters: SP Jim Jones
Round 1, Pick 16 - Kalamazoo Badgers: 3B Darius Freeman
Round 1, Pick 17 - Hartford Harpoon: 2B Ramón Guzmán
Round 1, Pick 18 - Duluth Warriors: RP Dusty Hickman
Round 1, Pick 19 - San Antonio Calzones of Laredo: SP León Medina
Round 1, Pick 20 - Okinawa Shisa: SP Brian Montgomery
Round 1, Pick 21 - Havana Leones: LF Robby Lee
Round 1, Pick 22 - Palm Springs Codgers: RP Mark Powers
Round 1, Pick 23 - Duluth Warriors: SP Jorge Zamora
Round 1, Pick 24 - West Virginia Alleghenies: RF Javier Drake
Round 1, Pick 25 - Kentucky Thoroughbreds: SP Brian Gutiérrez
Round 1, Pick 26 - Toyama Wind Dancers: SP Dylan Mcintosh
Round 1, Pick 27 - Florida Featherheads: RP José Alomar
Round 1, Pick 28 - Aurora Borealis: SP Brandon Waters
Round 1, Pick 29 - Aurora Borealis: LF Ricardo Zamora
Round 1, Pick 30 - Arlington Bureaucrats: SP Greg Davidson
Round 1, Pick 31 - West Virginia Alleghenies: 3B Ramón Martínez
Supplemental Round 1
Round 1 (Suppl.), Pick 1 - Yuma Bulldozers: SP Joaquín Cerda
Round 1 (Suppl.), Pick 2 - Kentucky Thoroughbreds: 1B Kokei Nishikawa
Round 1 (Suppl.), Pick 3 - San Antonio Calzones of Laredo: SP Robby Black
Round 1 (Suppl.), Pick 4 - Florida Featherheads: 1B William Allen
Round 2
Round 2, Pick 1 - London Underground: SP Jorge Gonzáles
Round 2, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: RP Gregory Bradley
Round 2, Pick 3 - Scottish Claymores: LF Will Nelson
Round 2, Pick 4 - Neo-Tokyo Akira: 1B Jake Black
Round 2, Pick 5 - Amsterdam Lions: SP Jorge López
Round 2, Pick 6 - Fargo Dinosaurs: 3B Ken'ichi Yamasaki
Round 2, Pick 7 - Reno Zephyrs: LF Leonard Inman
Round 2, Pick 8 - Yuma Bulldozers: C Al Wallace
Round 2, Pick 9 - Canton Longshoremen: 1B Bob Little
Round 2, Pick 10 - Shin Seiki Evas: 1B Hamilton Coffey
Round 2, Pick 11 - Bakersfield Bears: 2B Leland Young
Round 2, Pick 12 - New Orleans Trendsetters: RP Michael Thompson
Round 2, Pick 13 - Kalamazoo Badgers: CF Raúl Reyes
Round 2, Pick 14 - Hartford Harpoon: SP Mike Jones
Round 2, Pick 15 - Duluth Warriors: CL Masanobu Fujimoto
Round 2, Pick 16 - San Antonio Calzones of Laredo: SS Jeff van der Eijk
Round 2, Pick 17 - Okinawa Shisa: SP Reed García
Round 2, Pick 18 - Havana Leones: 3B Dave Henderson
Round 2, Pick 19 - Palm Springs Codgers: RP Cipriano Ruíz
Round 2, Pick 20 - West Virginia Alleghenies: SP Joe Russell
Round 2, Pick 21 - Kentucky Thoroughbreds: C Gabriel Castro
Round 2, Pick 22 - Toyama Wind Dancers: SP Yo Yamada
Round 2, Pick 23 - Florida Featherheads: SS Stan Joyce
Round 2, Pick 24 - Florida Featherheads: SP Juan Árias
Round 2, Pick 25 - San Antonio Calzones of Laredo: 3B Guillermo Padilla
Round 2, Pick 26 - Aurora Borealis: 2B Arthur Bonsall
Round 2, Pick 27 - Arlington Bureaucrats: SP Ramón Pereira
Round 2, Pick 28 - Yuma Bulldozers: SS José Márquez
Round 3
Round 3, Pick 1 - London Underground: CF Rene Lems
Round 3, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: SS Kenkichi Hakui
Round 3, Pick 3 - Neo-Tokyo Akira: CL Alec Jordan
Round 3, Pick 4 - Scottish Claymores: CF Vic Smith
Round 3, Pick 5 - Reno Zephyrs: 1B Caden Maynor
Round 3, Pick 6 - Fargo Dinosaurs: CF Rick Adams
Round 3, Pick 7 - Reno Zephyrs: CF Eugene Gray
Round 3, Pick 8 - West Virginia Alleghenies: C Francisco Casillán
Round 3, Pick 9 - Scottish Claymores: CF Mark Livingston
Round 3, Pick 10 - Yuma Bulldozers: SP Edward Randolph
Round 3, Pick 11 - Yuma Bulldozers: C Ed Holder
Round 3, Pick 12 - Canton Longshoremen: SS Manny Árias
Round 3, Pick 13 - San Juan Coqui: C Michael Carlson
Round 3, Pick 14 - Bakersfield Bears: CF Paul Mitchell
Round 3, Pick 15 - New Orleans Trendsetters: RP Naizen Suzuki
Round 3, Pick 16 - Kalamazoo Badgers: SS Tim McClure
Round 3, Pick 17 - Hartford Harpoon: 2B Tommy McKnight
Round 3, Pick 18 - Duluth Warriors: CF Sancho Bautista
Round 3, Pick 19 - San Antonio Calzones of Laredo: SP Chris Hamm
Round 3, Pick 20 - Neo-Tokyo Akira: CL Jim Elmore
Round 3, Pick 21 - Okinawa Shisa: SP Don Sheppard
Round 3, Pick 22 - Hartford Harpoon: SP Ralph Morris
Round 3, Pick 23 - Palm Springs Codgers: SP Marc Price
Round 3, Pick 24 - San Antonio Calzones of Laredo: SP Elek Klim
Round 3, Pick 25 - Kentucky Thoroughbreds: C Tony Burston
Round 3, Pick 26 - Toyama Wind Dancers: SS Jorge Prado
Round 3, Pick 27 - Yuma Bulldozers: CF Matt Francis
Round 3, Pick 28 - San Antonio Calzones of Laredo: SP Ken Morton
Round 3, Pick 29 - Canton Longshoremen: RF Mototsune Sato
Round 3, Pick 30 - Aurora Borealis: CF Joey Walker
Round 3, Pick 31 - Toyama Wind Dancers: RP Johnny Maynard
Round 3, Pick 32 - Arlington Bureaucrats: RF Luis Antonio Aguilera
Round 3, Pick 33 - Yuma Bulldozers: RP Jim Norris
Round 3, Pick 34 - Reno Zephyrs: LF Brad Morris
Round 4
Round 4, Pick 1 - London Underground: RP José García
Round 4, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: CL David Kirk
Round 4, Pick 3 - Scottish Claymores: RP Santiago Betancourt
Round 4, Pick 4 - Amsterdam Lions: 3B Brian Fairchild
Round 4, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: 3B Cody Gould
Round 4, Pick 6 - Reno Zephyrs: 3B Dexter Harris
Round 4, Pick 7 - Yuma Bulldozers: SP Cisco Pérez
Round 4, Pick 8 - Canton Longshoremen: SP Clancy Farley
Round 4, Pick 9 - San Juan Coqui: SS Ken González
Round 4, Pick 10 - Bakersfield Bears: SS Norm Moore
Round 4, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: RP Mark Williford
Round 4, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: 3B Millard Shields
Round 4, Pick 13 - Hartford Harpoon: RP Andrew Pearson
Round 4, Pick 14 - Duluth Warriors: SP Ken Abrams
Round 4, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: LF Homer Curry
Round 4, Pick 16 - Okinawa Shisa: RP Barney Swanson
Round 4, Pick 17 - Havana Leones: SP Charlie Holman
Round 4, Pick 18 - Palm Springs Codgers: RP Ash Thompson
Round 4, Pick 19 - Reno Zephyrs: SP Stanford Reed
Round 4, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: SS Gary Davis
Round 4, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: LF Dean Scott
Round 4, Pick 22 - Florida Featherheads: RF Lorne Richardson
Round 4, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: RP Ricardo López
Round 4, Pick 24 - Amsterdam Lions: 3B Jeff Sutton
Round 4, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: C Robert Phillips
Round 4, Pick 26 - Hartford Harpoon: RF Siu-chung Duan
Round 5
Round 5, Pick 1 - London Underground: SP Norman Morrison
Round 5, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: SP José Santana
Round 5, Pick 3 - Scottish Claymores: SS Johnny Andrews
Round 5, Pick 4 - Amsterdam Lions: SP Joe Mills
Round 5, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: 2B William Flannery
Round 5, Pick 6 - Reno Zephyrs: SS Adam Schmitt
Round 5, Pick 7 - Yuma Bulldozers: SP Carl Powell
Round 5, Pick 8 - Canton Longshoremen: SS Jesús Ochoa
Round 5, Pick 9 - San Juan Coqui: RP Bryan Scott
Round 5, Pick 10 - Bakersfield Bears: SP Turlough Rainforth
Round 5, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: RP Ánibal Álvarez
Round 5, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: 2B Carl Angwin
Round 5, Pick 13 - Hartford Harpoon: C Dae-hyun Paek
Round 5, Pick 14 - Duluth Warriors: C Mauro Parra
Round 5, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: CL Turner Lyons
Round 5, Pick 16 - Okinawa Shisa: SP Julián Ocasio
Round 5, Pick 17 - Havana Leones: 2B Vaughn Davidson
Round 5, Pick 18 - Palm Springs Codgers: 3B Pancho Sousa
Round 5, Pick 19 - Shin Seiki Evas: CF George Dempsey
Round 5, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: CF Robinson Sandoval
Round 5, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: RF Jorge Altagracia
Round 5, Pick 22 - Florida Featherheads: RP Ricardo Cabrera
Round 5, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: SS Dave Dundee
Round 5, Pick 24 - Aurora Borealis: SP Craig White
Round 5, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: SP José Miranda
Round 5, Pick 26 - Kentucky Thoroughbreds: CF Chang Su
Round 5, Pick 27 - West Virginia Alleghenies: LF Javier Trujillo
Round 6
Round 6, Pick 1 - London Underground: CF Dwight Ehles
Round 6, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: SP Ernesto Olivas
Round 6, Pick 3 - Scottish Claymores: 3B César García
Round 6, Pick 4 - Amsterdam Lions: RP Steve Sanders
Round 6, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: C Christian Green
Round 6, Pick 6 - Reno Zephyrs: C Bartolo Trujillo
Round 6, Pick 7 - Yuma Bulldozers: C Kazu Kawaguchi
Round 6, Pick 8 - Canton Longshoremen: 3B Bill Lynch
Round 6, Pick 9 - San Juan Coqui: SP John Sullivan
Round 6, Pick 10 - Bakersfield Bears: RF Jorge Valdéz
Round 6, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: C Charlie Walker
Round 6, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: 2B Tomiji Sano
Round 6, Pick 13 - Hartford Harpoon: RP Jorge Hart
Round 6, Pick 14 - Duluth Warriors: 1B Cecil Beard
Round 6, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: 2B Rhett Wellings
Round 6, Pick 16 - Okinawa Shisa: 1B Ryan Byers
Round 6, Pick 17 - Havana Leones: RF Dan Grant
Round 6, Pick 18 - Palm Springs Codgers: 3B António Sáenz
Round 6, Pick 19 - Shin Seiki Evas: SP Joaquín Montoya
Round 6, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: CF Richard Randall
Round 6, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: SP Silvio Bolt
Round 6, Pick 22 - Florida Featherheads: RP Juan Alfmana
Round 6, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: SP Rocky Martin
Round 6, Pick 24 - Aurora Borealis: RP Bill Rice
Round 6, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: 1B Alex Dean
Round 6, Pick 26 - San Antonio Calzones of Laredo: RP Mike Vaughn
Round 7
Round 7, Pick 1 - London Underground: RP Kirby Murphy
Round 7, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: C Javier Ballaster
Round 7, Pick 3 - Scottish Claymores: C Dave Oglethorpe
Round 7, Pick 4 - Amsterdam Lions: RP Shannon Harris
Round 7, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: LF Armando Castillo
Round 7, Pick 6 - Reno Zephyrs: SS Valentín Luján
Round 7, Pick 7 - Yuma Bulldozers: C Robby Foster
Round 7, Pick 8 - Canton Longshoremen: SP Gary Henry
Round 7, Pick 9 - San Juan Coqui: RF Kelsey van Wingerden
Round 7, Pick 10 - Bakersfield Bears: 3B Mark Clark
Round 7, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: RP Félix Gonzáles
Round 7, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: RP Ed Anderson
Round 7, Pick 13 - Hartford Harpoon: SS Sotatsu Kawano
Round 7, Pick 14 - Duluth Warriors: SS Yaichiro Hara
Round 7, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: RP Randy Workman
Round 7, Pick 16 - Okinawa Shisa: C Forrest MacPherson
Round 7, Pick 17 - Havana Leones: 1B Rich Aguirreamaya
Round 7, Pick 18 - Palm Springs Codgers: CL Flynn Lancaster
Round 7, Pick 19 - Shin Seiki Evas: RP Logan Turner
Round 7, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: SS Rodrigo López
Round 7, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: 3B Brian Burns
Round 7, Pick 22 - Florida Featherheads: 2B Troy Thomas
Round 7, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: 3B Pepe León
Round 7, Pick 24 - Aurora Borealis: RP R.J. Jefferson
Round 7, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: LF Ray Martínez
Round 7, Pick 26 - San Antonio Calzones of Laredo: RP Pat Hanson
Round 8
Round 8, Pick 1 - London Underground: RP John Smith
Round 8, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: SP Esteban Martínez
Round 8, Pick 3 - Scottish Claymores: RP John Miller
Round 8, Pick 4 - Amsterdam Lions: LF Dylan Phelps
Round 8, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: CF Owen Goodman
Round 8, Pick 6 - Reno Zephyrs: 3B Tynan Hunt
Round 8, Pick 7 - Yuma Bulldozers: SP Carlton Ware
Round 8, Pick 8 - Canton Longshoremen: LF John Green
Round 8, Pick 9 - San Juan Coqui: CF Michael Santana
Round 8, Pick 10 - Bakersfield Bears: RP Ken Holland
Round 8, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: RP Paul Sharp
Round 8, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: 3B Matt Clark
Round 8, Pick 13 - Hartford Harpoon: 1B Haywood Riley
Round 8, Pick 14 - Duluth Warriors: 3B Jack Towrie
Round 8, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: RP Elián García
Round 8, Pick 16 - Okinawa Shisa: C Todd Young
Round 8, Pick 17 - Havana Leones: RP Norm Morton
Round 8, Pick 18 - Palm Springs Codgers: RP Juan Harrell
Round 8, Pick 19 - Shin Seiki Evas: RF Richard Robison
Round 8, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: CF José González
Round 8, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: RF Tom Wills
Round 8, Pick 22 - Florida Featherheads: SP Scott Curtis
Round 8, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: 3B Mark Osborn
Round 8, Pick 24 - Aurora Borealis: SP Alan Nelson
Round 8, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: CL Jorge Maldonado
Round 8, Pick 26 - Neo-Tokyo Akira: SS Jorge Díaz
Round 9
Round 9, Pick 1 - London Underground: 3B Iwane Motsuzuki
Round 9, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: 2B Ramón Ceballas
Round 9, Pick 3 - Scottish Claymores: C Nathan Barnett
Round 9, Pick 4 - Amsterdam Lions: SS Valentín Márquez
Round 9, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: 2B Lazarz Domaszewski
Round 9, Pick 6 - Reno Zephyrs: 3B César Rivas
Round 9, Pick 7 - Yuma Bulldozers: C Howard Guest
Round 9, Pick 8 - Canton Longshoremen: C Mark Roa
Round 9, Pick 9 - San Juan Coqui: 3B Jaime López
Round 9, Pick 10 - Bakersfield Bears: SP Luis Reyes
Round 9, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: SP Jeff MacDaid
Round 9, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: RP Larry Hendricks
Round 9, Pick 13 - Hartford Harpoon: LF Tetsuo Adachi
Round 9, Pick 14 - Duluth Warriors: 2B Martín López
Round 9, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: C Eric Clayton
Round 9, Pick 16 - Okinawa Shisa: SS Gerald Shirley
Round 9, Pick 17 - Havana Leones: SP Ramón Pérez
Round 9, Pick 18 - Palm Springs Codgers: CF Curt Stevenson
Round 9, Pick 19 - Shin Seiki Evas: CL Ken Wolf
Round 9, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: CF Rory Charron
Round 9, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: CL Bill Richard
Round 9, Pick 22 - Florida Featherheads: RP Dave Marshall
Round 9, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: CL Travis Blankenship
Round 9, Pick 24 - Aurora Borealis: SS William Quinn
Round 9, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: RP Ángel Cruz
Round 9, Pick 26 - Neo-Tokyo Akira: 3B Pancho Hernández
Round 10
Round 10, Pick 1 - London Underground: SP Morgan Orr
Round 10, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: SP Shane Morgan
Round 10, Pick 3 - Scottish Claymores: SS Aaron Thompson
Round 10, Pick 4 - Amsterdam Lions: RF Trent Jenkins
Round 10, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: 3B Manuel Garza
Round 10, Pick 6 - Reno Zephyrs: RF Jim Maldonado
Round 10, Pick 7 - Yuma Bulldozers: C Daniel Kidd
Round 10, Pick 8 - Canton Longshoremen: RP Tony Valdés
Round 10, Pick 9 - San Juan Coqui: 3B Joe Thomason
Round 10, Pick 10 - Bakersfield Bears: SS Dirk Anderson
Round 10, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: RP Rich Horton
Round 10, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: SS Jason Keith
Round 10, Pick 13 - Hartford Harpoon: RP Javier García
Round 10, Pick 14 - Duluth Warriors: RF David Perry
Round 10, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: 2B Scott Martínez
Round 10, Pick 16 - Okinawa Shisa: CF Albert Portillo
Round 10, Pick 17 - Havana Leones: SP Shalvey Waus
Round 10, Pick 18 - Palm Springs Codgers: RP Jeremy Roberson
Round 10, Pick 19 - Shin Seiki Evas: RP Greg Tolbert
Round 10, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: CF David Clarke
Round 10, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: RP Ricardo Montaño
Round 10, Pick 22 - Florida Featherheads: 2B Bill Evans
Round 10, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: RP Tokaji Yamamoto
Round 10, Pick 24 - Aurora Borealis: C Alberto Gutiérrez
Round 10, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: SP Robbie Thornton
Round 10, Pick 26 - Neo-Tokyo Akira: CL Connor Collins
Round 11
Round 11, Pick 1 - London Underground: RP Sixto Perales
Round 11, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: 3B Renard Harlos
Round 11, Pick 3 - Scottish Claymores: LF Jason Hall
Round 11, Pick 4 - Amsterdam Lions: RP Joseph Pugh
Round 11, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: C Kip Sears
Round 11, Pick 6 - Reno Zephyrs: SS Nathan O'Neilland
Round 11, Pick 7 - Yuma Bulldozers: C Roy Potter
Round 11, Pick 8 - Canton Longshoremen: 1B Juan García
Round 11, Pick 9 - San Juan Coqui: SS Jeffrey Rice
Round 11, Pick 10 - Bakersfield Bears: SP Dave Greer
Round 11, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: RP Willis Taylor
Round 11, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: SP Ricardo Trujillo
Round 11, Pick 13 - Hartford Harpoon: C Brendan Pérez
Round 11, Pick 14 - Duluth Warriors: C Pedro Cuellar
Round 11, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: SP Luis Ibarra
Round 11, Pick 16 - Okinawa Shisa: 3B Fabio van Kleef
Round 11, Pick 17 - Havana Leones: SP Juan Trevino
Round 11, Pick 18 - Palm Springs Codgers: RP Grady Logan
Round 11, Pick 19 - Shin Seiki Evas: RP Jason Thompson
Round 11, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: CF Mark Howard
Round 11, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: SP Carl Shepherd
Round 11, Pick 22 - Florida Featherheads: C Hildo Meulmeester
Round 11, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: RP Denny Meeks
Round 11, Pick 24 - Aurora Borealis: RP Frank Miller
Round 11, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: SP Mario Val
Round 11, Pick 26 - Neo-Tokyo Akira: RF Pedro Cortéz
Round 12
Round 12, Pick 1 - London Underground: RP Claudio Ibáñez
Round 12, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: SP Howard Bradford
Round 12, Pick 3 - Scottish Claymores: C Jerry Rivera
Round 12, Pick 4 - Amsterdam Lions: SP Julián Ramírez
Round 12, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: 2B Matt Anderson
Round 12, Pick 6 - Reno Zephyrs: 1B Vern James
Round 12, Pick 7 - Yuma Bulldozers: CF Freddie Renwick
Round 12, Pick 8 - Canton Longshoremen: 2B Ángel Gómez
Round 12, Pick 9 - San Juan Coqui: LF Tsuneyo Ohayashi
Round 12, Pick 10 - Bakersfield Bears: CL Cale Frey
Round 12, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: 1B Steve Brown
Round 12, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: C Alfredo Granados
Round 12, Pick 13 - Hartford Harpoon: RF Eduardo Rivera
Round 12, Pick 14 - Duluth Warriors: SP Larry Drake
Round 12, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: RP Joe Watkins
Round 12, Pick 16 - Okinawa Shisa: C Craig Murphy
Round 12, Pick 17 - Havana Leones: SP Danny Solleveld
Round 12, Pick 18 - Palm Springs Codgers: 1B Francisco Martínez
Round 12, Pick 19 - Shin Seiki Evas: CL Bryant Hamilton
Round 12, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: LF Mike Young
Round 12, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: RF Nick Griffin
Round 12, Pick 22 - Florida Featherheads: 2B Abel Castro
Round 12, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: LF Mark Cochrane
Round 12, Pick 24 - Aurora Borealis: RP Enrique López
Round 12, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: RP Danny Mora
Round 12, Pick 26 - Neo-Tokyo Akira: SS Alec Anderson
Round 13
Round 13, Pick 1 - London Underground: CL Jochen Haazens
Round 13, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: RP Roberto Fuentes
Round 13, Pick 3 - Scottish Claymores: 3B Jeff Alexander
Round 13, Pick 4 - Amsterdam Lions: 2B Marcus Weaver
Round 13, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: C Sam Diprose
Round 13, Pick 6 - Reno Zephyrs: SP Cliff Berry
Round 13, Pick 7 - Yuma Bulldozers: RF Doug Spencer
Round 13, Pick 8 - Canton Longshoremen: 3B Clement Lubbers
Round 13, Pick 9 - San Juan Coqui: C Neil Nelson
Round 13, Pick 10 - Bakersfield Bears: 1B Charlie Perry
Round 13, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: SS Steve Hogan
Round 13, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: RP Claudio Sijne
Round 13, Pick 13 - Hartford Harpoon: RP Chris Ramsey
Round 13, Pick 14 - Duluth Warriors: SP Mike Bowman
Round 13, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: RP Mike Miller
Round 13, Pick 16 - Okinawa Shisa: C Scott O'Higgins
Round 13, Pick 17 - Havana Leones: RP José Vásquez
Round 13, Pick 18 - Palm Springs Codgers: 1B Andy Heathershaw
Round 13, Pick 19 - Shin Seiki Evas: RP Nobuo Inagaki
Round 13, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: RP Jorge Vela
Round 13, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: SP Naomi Gato
Round 13, Pick 22 - Florida Featherheads: RP Andre Eastham
Round 13, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: 1B Oliver Mercado
Round 13, Pick 24 - Aurora Borealis: SP Volmer van de Loo
Round 13, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: CL Don Hunter
Round 13, Pick 26 - Neo-Tokyo Akira: 2B Alain Lavallée
Round 14
Round 14, Pick 1 - London Underground: RP Todd Duncan
Round 14, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: C Ron Flint
Round 14, Pick 3 - Scottish Claymores: C Preston Murdoch
Round 14, Pick 4 - Amsterdam Lions: RP Pablo Juárez
Round 14, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: C Joe Logan
Round 14, Pick 6 - Reno Zephyrs: SP Mark Frost
Round 14, Pick 7 - Yuma Bulldozers: SS Benton Clark
Round 14, Pick 8 - Canton Longshoremen: 1B Randy Castellands
Round 14, Pick 9 - San Juan Coqui: 3B Stephen Reid
Round 14, Pick 10 - Bakersfield Bears: C Carlos Miranda
Round 14, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: 3B Pepe Ruíz
Round 14, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: RP Earl Baker
Round 14, Pick 13 - Hartford Harpoon: CF José Borges
Round 14, Pick 14 - Duluth Warriors: C Jesús Méndez
Round 14, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: RP Kuemon Jouon
Round 14, Pick 16 - Okinawa Shisa: RP Mike Simmons
Round 14, Pick 17 - Havana Leones: RP Paul Hendricks
Round 14, Pick 18 - Palm Springs Codgers: RF Ray Ramos
Round 14, Pick 19 - Shin Seiki Evas: RP Ryan Moore
Round 14, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: RP Dave Stewart
Round 14, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: SP António González
Round 14, Pick 22 - Florida Featherheads: RP David Jordan
Round 14, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: 1B Paul Underwood
Round 14, Pick 24 - Aurora Borealis: LF Michizane Shini
Round 14, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: RP Rick Lee
Round 14, Pick 26 - Neo-Tokyo Akira: LF Tom Barnett
Round 15
Round 15, Pick 1 - London Underground: RP Stanley Anderson
Round 15, Pick 2 - Neo-Tokyo Akira: RP Lou Butler
Round 15, Pick 3 - Scottish Claymores: RP Carl Forley
Round 15, Pick 4 - Amsterdam Lions: RP Julián Flores
Round 15, Pick 5 - Fargo Dinosaurs: CF Ryan Hill
Round 15, Pick 6 - Reno Zephyrs: RP Marcos Durán
Round 15, Pick 7 - Yuma Bulldozers: SP Denny Rogers
Round 15, Pick 8 - Canton Longshoremen: RP Kevin Baker
Round 15, Pick 9 - San Juan Coqui: 2B Nacho López
Round 15, Pick 10 - Bakersfield Bears: CF Kelly Murphy
Round 15, Pick 11 - New Orleans Trendsetters: CF Kane Cobbledick
Round 15, Pick 12 - Kalamazoo Badgers: RP Bob Hubbard
Round 15, Pick 13 - Hartford Harpoon: SP Cliff Geldof
Round 15, Pick 14 - Duluth Warriors: RP Andrew Potter
Round 15, Pick 15 - San Antonio Calzones of Laredo: C Brian Floyd
Round 15, Pick 16 - Okinawa Shisa: RP José Gutiérrez
Round 15, Pick 17 - Havana Leones: CL Joe Strong
Round 15, Pick 18 - Palm Springs Codgers: RP George Dudley
Round 15, Pick 19 - Shin Seiki Evas: SP Jack MacConchy
Round 15, Pick 20 - Kentucky Thoroughbreds: RP Donald Sánchez
Round 15, Pick 21 - Toyama Wind Dancers: RP Bryan Camp
Round 15, Pick 22 - Florida Featherheads: C David Díaz
Round 15, Pick 23 - West Virginia Alleghenies: RP Al Franklin
Round 15, Pick 24 - Aurora Borealis: 1B Jimmy Peterson
Round 15, Pick 25 - Arlington Bureaucrats: 1B José Vázquez
Round 15, Pick 26 - Neo-Tokyo Akira: SP Felipe Feliciano
Thursday, June 22nd, 2017 - OOTP Baseball 17.12 Build 75